Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız arkadaşlarınızı söyleyiniz. Bu arkadaşlarınız ile iyi vakit geçirmenizin nedenleri nelerdir?

Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız arkadaşlarınızı söyleyiniz. Bu arkadaşlarınız ile iyi vakit geçirmenizin nedenleri nelerdir?

Arkadaşlar bazen insana ailesinden daha yakın oluyor. İnsan ailesini görmediği kadar arkadaşlarını görüyor onlarla vakit geçiriyor. Hayatımızın önemli bölümünü onlarla geçiriyoruz. Onlar sana sen onlara benziyorsun zamanla. Atalarımız boşuna dememiş bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye. Elbette birlikte vakit geçirmekten hoşlandıklarımız da var bunların içerisinde. Hasan Hüseyin Ahmet Veli…İsimlerin ne önemi var ki ? Hem onları söylersek bu sefer diğer boşta kalanları şikayet etmiş olmayacak mıyız ? Bunlarla iyi vakit Onlarla kötü vakit. Hoş bir durum olmaz bu. Ya da söyledin diyelim Oda bunu öğrendi ne yüzle konuşacaksın onunla ? Dönüp sana dese ki ne hatamızı gördün de böyle dedin biz gayet iyide dosttuk beraber çok vakit geçirdik veya okul sayesinde vakit geçirmek zorunda bırakıldık ama yine de hiç birbirimizi kırmazdık neden böyle dedin dese ne cevap verebilirsin ki?

-Eee ben kötü vakit geçiriyoruz demedim ki hatta senin adın hiç geçmedi bile ben iyi vakit geçirdiklerimi söyledim sadece.

-Bende onu diyorum işte adımın geçmemesi üzdü beni iyi bir konuda benden bahsetmemen üzdü hem de ben senin adını söylemişken.

 

YORUMLAR

BENZER YAZILAR
KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KATEGORİLER