İlkokuldaki bir anınızı arkadaşlarınızla paylaşınız.

Logo

İnsanların hayatlarında bazı olaylar yıllar geçse de unutulmamaktadır. Hepimizin hayatında unutamadığı hatıraları vardır. İlkokulda her yıl sene sonunda pikniğe gidilirdi. Bu piknikler çok eğlenceli geçer ve herkes evden getirdiği yiyecekleri arkadaşlarıyla paylaşırdı. Bu pikniklerden birisinde ilginç bir olay yaşanmıştı. Hiçbir zaman unutamayacağım bu olaydan çok etkilenmiştim.

Sene sonu pikniğine ormanlık bir alana gitmiştik ve daha sonra herkes evden getirdiği yiyecekleri hazırlamaya başladı. Daha pikniğe gelmeden önce gruplar hazırlandığı için piknik alanında herkes grubunu bilir ve grubuyla birlikte hareket ederdi. Grubumuzla birlikte sofrayı kurduktan sonra yiyecekleri beraberce yedik ve sıra oyun oynamaya geldi. Piknik alanında oyuna daldık ve çok eğleniyordur. Fakat bir süre arkadaşlardan bazılarının ortadan kaybolduğunu fark ettik. Öğretmenlere bunu söyledik ve hemen aramaya başladık. Arkadaşlarımız oyuna dalarak orman içinde uzağa gitmişlerdi. Bir süre sonra sesimizi duydular ve bize doğru geldiler. Böylece ormanda kaybolan arkadaşlarımızı bulmuş olduk. Bu heyecanlı günü çocukluğumun unutulmaz anıları arasında sürekli hatırlarım. Çocukluğun saf ve temiz dönemlerinde yaşanan küçük olaylar çocukların sonraki hayatları çok önemli izler bırakmaktadır. Hatıraların özellikle çocukluğumuz dönemi hep güzel hatırlanır.

Piknik ya da daha farklı organizasyonlarda grupla birlikte hareket edilmesi çok önemlidir. Yapılacak olan her şeyin haber verilmesi gerekir. Böylece kaybolma ya da benzer olumsuzlukların önüne geçilmiş olacaktır.

YORUMLAR

BENZER YAZILAR
KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KATEGORİLER