Okuldaki ilk gününüzü anlatınız.

Logo

Sabah erkenden uyandım ellerimi ve yüzümü yıkadım. Kahvaltımı yaptım. Çok heyecanlıydım çünkü bugün okul başlıyordu. Ailem beni okula götürdü. Çok kalabalıktı herkes annesi ve babası ile gelmişti. İlk başta arkadaşlarımı göremediğim için korktum ama sonra gördüm onları ve mutlu oldum. Ailemin yanında ayrılıp arkadaşlarımın yanına gittim. Sarıldım onlara çünkü çok özlemiştim. Hepimiz heyecanlıydık birbirimize tatilde neler yaptığımızı anlattık.

Daha sonra sıralarımıza geçtik ve müdür konuşma yaptı. Hepimize yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını çok çalışmamız gerektiğini ama eğlenmemizi de söyledi. Daha sonra İstiklal Marşını söyledik hep birlikte. Sıra ile sınıflara gittik.

Herkes çok heyecanlıydı. Birbirimizle konuşuyor yazın ne yaptığımızı anlatıyorduk. Sonra öğretmenimiz geldi. Bizlere yazın neler yaptığımızı sordu. Nasihatler verdi bize. Teneffüslerde oyunlar oynadık. Derslerde yeni öğretmenlerimizle tanıştık. Okul çıkışında ailem beni kapı da bekliyordu. Onlara koştum ve sarıldım. Böylelikle okuldaki ilk günüm bitmişti.

YORUMLAR

BENZER YAZILAR
KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KATEGORİLER